Hakkımda

Hakkımda | Halit GÖMEÇ

Ben Kimim?

Merhaba, Ben Halit GÖMEÇ, 14 Kasım 1982 İstanbul / Okmeydanı Doğumluyum. Bilgisayar ile ilk tanışmam 1996 yılında internet cafelerin yeni açılması ile olmuştu. O yaşlarda oyun dünyasına evde ateri sega ve sonrasında playstation ile girdiğimden ötürü bilgisayarı bir oyun oynama aracı olarak asla kullanmadım.

1998 yılında web teknolojileri & web tasarım dünyasına adım attım,ve aynı yıl içinde ilk amatör web sitemi kurdum. Devamında bunu bir hobi olarak yaklaşık 2006 yılına kadar eşe dosta tanıdık işyeri sahiplerine hobi amaçlı yaptım.

Daha sonrasında bunun artık gelecekte kaçınılmaz bir meslek haline gelmesi gerektiğini düşündüğümden ötürü web tasarım & programlama (Php) üzerine yoğunlaşarak bireysel ve kurumsal firmalara profesyonel hizmetler vermeye başladım.

2008 yılında resmi bir kimliğe kavuşma amacı ile "GMC TASARIM" ismi ile resmileştim, 4 kişilik bir ekiple (grafiker & 3ds max uzmanı & fotoğrafçı & yazılımcı) yolumuza yaklaşık 2013 yılına kadar devam ettik. 2013 yılı itibari ile ekipteki diğer arkadaşlar ile kopukluk yaşamamla birlikte ekibi dağıtarak tek başıma halitgomec adı ile hizmet vermeye karar verdim. Yaklaşık 1998 yılında başlayan web teknolojileri serüvenimde bugün geldiğim yolda ortalama 23 yıllık tecrübe ile tek başıma (gerektiğinde istediğim kadar güçlü ve donanımlı ekibe ulaşabilecek kapasite ile) yoluma devam etmekteyim.

Web dünyasında ihtiyacınız olan her konuda hizmet vermeye devam ediyorum.

Yeteneklerim

Web Danışmanlığı

Web dünyasına yeni giriş yapacaksınız ama nereden nasıl başlarım nasıl yol izlerim bilmiyorsunuz ? En doğru yolda hızlı yol kat etmenizi sağlayabilirim.

Web Tasarım & Programlama

Kafanızda bir web projesi var ancak hayata geçiremediniz ? en güzel tasarım ve yazılımı sizin için en kısa sürede yapabilecek yeterli bilgiye ve tecrübeye sahibim.

Web Hosting & Mail Server

Kullandığınız hosting sürekli kapalı yada hizmette sıkıntı yaratıyorsa 7/24 kesintisiz hosting ve mail serveri desteği verebilirim, uzun yıllardır hizmet verdiğim müşterilerim asla mağdur edilmemiştir.

Kurumsal Kimlik & Logo Tasarımı

Herşeyiniz hazır fakat görsel anlamda sizi temsil edecek bir kimliğinizmi yok ? Size ve markanıza sektörünüze uygun logo çalışmalarımız ile kurumsal kimliğinizi en kısa zamanda oluşturabilirim.

Google ADS

Markanızı veya ürünlerinizi Google da ücretli şekilde yayınlanmasını istiyor fakat ne şekilde bir giriş yapacağınızı bilmiyorsanız sizin için adwords çalışması yapabilirim.

Yurt dışından ürün temini

Aradığınız ürün giysi, ayakkabı veya elektronik (cep telefonu hariç) herhangi bir ürün turkiyede çok pahalı ise yurt dışından getirtebilirim, istediğiniz ürünü iletişim bölümünden yazarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mesafeli Satış Sözleşmesi